Srpen 2011

No tak uz zítra =(

31. srpna 2011 v 14:15 | *Reve* |  Me and Blog
Áno zítra To vypukne xD----uz se de do skolyyy!!!!Ale stejne pár prvních dnu se nebudeme ucit ale i tak..já se teda tesím jen na ségru...Pude do první sem na ni zvedavá.......:)-----tk ať se Vám darí hodne stestí at první den vykročíte tou správnou noHou =)..nwm kdy tu budu treba zítra ale nwm...papa =)


ps:Pls zapojujte sedo bleskajDy ZDE a písejte písejte Do 5.Září =)) pp
A kdo chce být affs tk ZDE teď je Jdu obehnou a pridat si new do menu papa =)

Bleskovka 001

29. srpna 2011 v 20:45 | *Reve* |  Diplomky a soutěže
BlogíS mám od cervna a jeste tu nebyLa zádná soutez =(!!-Tak tu je besklaJda..az s evrátím tk udelám diplomky i za sprátelko od teď budu delat diplíky a jinaK venKu to bylo mocík super =))..Byla taková sranDa ze se smeju do ted kámoska umí být záBavná a to je důlezité =D kdyz je mi nekdy do pLáce dokíáze me rozveseLit ale kdyz mám zlomeNý srdce tak ne ale to sem jeste nemela no Jdu k veci xD-...Tadýk je _ bleskoWka _ Píísejte píísejte az do té doby kdy prídu a přídu tricátýho prvního mozná pozdeji ale píísejte at je vás co nejvííc =) pozítří a furt tady sem já sem snad závislá xD táák tady JE:


  1. AhoJkyyy jak je?
  2. Co dělÁš?
  3. Těšíš se do skoly?
  4. Ucila ses nebo se budes nejak pripravovat?
  5. Kdo je na obráZku?(obrázek je pod otázkou číslo 10)
  6. Kdy oslavila své devatenácté naRozky?
  7. Kde se nejvíc proslavila?
  8. Jak se jmenuje film kde ztvárnovaLa postavu Carter
  9. Jaký je její poslední Úspesný song?
  10. Co na Diplomek..Beru neomezene lidicekps:Piste piste PLOSÍÍM budu tu pozítrí mozná pozdeji ale uz doopravdy musím delat neco jiného nez pc,pc,pc!!
New dess a menu 29.8.?Jsem dobRáá xD

29. srpna 2011 v 12:20 | *Reve* |  Me and Blog
Jo opjet písu no ale co proste =))) mám uz new dess mel by být do půlKy záŘí a menu sem taky celý stihla s evsím se spokojená affs jsem cosi napsala nabrala jsem i new coz jsem mocík ráda=´)) no sedím tu od devíti od rána a jeste sem se neprevlíkla a ani neudelala higienu musím zacít neco delat naobedVám se apůjdu za kamí=)...affs obehnu porádne buď zítra nebo 31. No teď je obíhám jednou týdne ale budu Víckrát slybuJu =)).Mno tk uz pridám po zítří nebo prvNího proste furt tu sem já neumÍm dodrzet hiatus apotrebuju ho neSmím tu sedet musím si jeste uzÍvat prázdnin neco delat do skoly chodit s kámoDkama atd....Tak pp *Reve*NAPISTE DO KOEMNTŮ JESTLI LÍBÍ DESS A MENU A VSE =))


Je tu nuda a zdravíím =**/* (ale tk rychle se nevracím dlouHý clánek

28. srpna 2011 v 15:47 | *Reve* |  Me and Blog


No tak já sem to bez vás nemohla rposte vydrzet xD hiatus byl asík zbytecný mozná tu budu,, mozná ne,,, nevím ale stejne kazdej den leZu na kompl ... no od té doby co sem tu dala hiatus (22.8.) tk tu asi tk od 26 .sem nepridávám to nn ...ale písu komenty odepisuju =)) asi aji obehnu *=).Ale budu tu asi az 30. nebo 31. nebo toho slybovaného 1 zárí abych vÁm aji napsala jaký to bylo první den ve skole =OOO.Áchjo ani nwíte jka s emi tam nechce =((((!!!**Ale co bude se to muset vdyrzte navíc je fkt zebysme byli uplne hloupí neumneli bysme císt psát pocítat no to vsechno uz umíMe zhe?? =D.....Ale bohuzeel musíme vychodit základku ta je nejdůl xD.No máma ríkala zhe musím neco zopákNout mno nwm co ale to asi az poslední den prázDnin xD..A pomůcky attd..uz mám jen musím sehnaT praCák Do čejáKu ryChle..rychle xD..Mno nic..Ale ted s ebudu nudit asi jen budu chodit do konce práZdnin coz jsou Jenom ubohéé opravdu ubohé 3 dny!!A zacne to!!!Hm a asi zítra pudu ven s kámoSkou....no a asi na koupák ale do kryťáku prtoze fkt zacíná podzim jako je asík tak jen 15 stupnu no kdyz sem ráno otevreLa okmo tk sem si myslela ze umrZnu no hůza a to bylo já nwm..devet ráno..no nic uzívejte poslední tri dny a ....xD no tk se asík uvidíme 30 nebo 31 nebo 1 září...Noa teď Pujdeme se ppsíkem ven je dokonalej =** proSte ták rozýkosnejjj mozná dám se ftoky jestli to půjde a sem ráda zhe se nekterí na neho ptali =)).Mno a asi bude new dess.Zatíím a ste hodní ze nemazete =)) i bude rekonstrukce menu =)))) no a fůrt s enudím tk uz musím pháá =**))

*Reve*

HIATUS?----22.8.---1.9.?

22. srpna 2011 v 15:08 | *Reve* |  Me and Blog
ŠIPKA XD:

♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥
♥♥
♥♥
♥♥
♥♥
♥♥
♥♥
♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥
♥♥
♥♥

Ano muSím dát HIATUS.Uz sem psAla Mým affíKům Zhe Si pozítří cili ve Stredu 24.8. JeDeme Pro pejSka a je jasNé ze sním bude spouSta práCe bude Jen nekoLik týDnů naroZeNé a Bude jeste deLat louZicky a plaKat o mámu Atd...no a proSte bude nuTné se mu vĚnoVat to je první veC, pro TO tu neBudu a druHá vec je ta ze za chvíLi zacíná skoLa a já se Uz budu muset pomaLu pripravoVat...No a taK Dám HIATUS do 1.Září moŽná se vráTím dRív uviDím...Ale snad Mě chápete a seDím tady poRád a proste TEĎ bude práce se pSíkem a Prípravy do Skoly....a CHCI SI JEsTE TROsKU UZÍt RPÁZdNIN NEZ JEN U pC A U PC TO HROzNE RYCHLE UTÍkÁ..TkZe asi az prvníHo záŘí zboHem...Teď sem Tady priDala noVinky SelČi tk pls vse kopCit jen se zdrojem a AFFÍCI SI ME PLS NEMAŽTE!!A Z RŮZNÝCH KONTROL A ZÁPISŮ MĚ PLS OMLUVTE!...MOZNÁ JE JESTE ZÍTRA JEDNOU OBEHNU!A KDO CHCE BÝT PLS AFFS TK ZDE


THANK YOU...........VAŠE *Reve*PS:málem bych zapomnela na naRozky Holky,Která je jedna ze Seleniných nej.Přátel a to je Demi Lovato!Mela 20.8. naRoZky 19 vse nej Demi jsi supeer =)))

Love You Like a Love Song dosáHl zlaTé deSky !

22. srpna 2011 v 14:53 | *Reve* |  Me and Blog


Selenin nejnovější singl "Love You Like a Love Song" dosáhl zlaté desky! To znamená, že se prodalo přes 500.000 kopií. Páni, to je ale číslo. Já jí samozřejmě moc gratuluji protože si to zaslouží. Ta písnička je skvělá. A, co jsem si četla statistiky prodávání alb tak moc nechybí, aby album When the Sung Goes Down mělo taky zlato. GratuLuji =)))


BY:SELENAGOMEZ-ALL

Selena Gomez & Justin Bieber: Smoothie King

22. srpna 2011 v 14:49 | *Reve*
Ti Dva jsou poŘád SpoLu coz je Super a MocíK jim to sluSelo =)) ♥Signing Autographs at Phily’s K-Mart

22. srpna 2011 v 14:46 | *Reve*
JaKo vzdy vypaDala dokonaLe..je moc miLá na ty její fanouSky i ochotNá ♥ zboznuJu ji proste ♥♥


i videJko =)):


Selena Gomez Signed Basball

22. srpna 2011 v 14:44 | *Reve* |  Me and Blog
Sel PodepSala ručNe malované BasseballoVé míČky KteRé budou vydraZeny ve tretím Subway programu Baseball návrhů. Wow VypaDá to good =))


Sel bude moderovaT show-MTV

22. srpna 2011 v 14:40 | *Reve* |  Me and Blog

Selena Gomez bude moderovat Pre-Show na MTV. Zpěvačka/herečka bude na černém koberci živě v neděli 28.srpna. "Jsem opravdu nadšená, že můžu být součástí 2011 VMA's! Po všech těch letech, co jsem sledovala VMA, pre-show vždycky byla moje nejoblíbenější část. Je to upřímná pocta moderovat z černého koberce, tento rok". ¨ČLÁNEK BY:selenagomez-all

Náber AFFS :))

21. srpna 2011 v 16:00 | *Reve* |  Affiska


Chces sprátelit?Stací vyplnit :)....do trí dnu se vám ozvu :)...

PŘEZDÍVKA:
BLOG:
O ČEM MÁŠ BLOG:
KOLIKRÁT TÝDNE BUDEŠ OBÍHAT:¨
CHCEŠ BÝT ELITE NEBO TOP? OBÍHÁNÍ: (ELITE-3x-4- do týdne) (TOP-1x2x do týdne)
Liidnky Musím pap asi zítra

19. srpna 2011 v 20:24 | *Reve* |  Me and Blog


Venku se stmíVá já musím běZet neŽ bude Tma..xD asÍk zítra pp mnejte s emoc heZky vase *Reve*


ps:pridala jsem pozehnane i nOVinky tk se kdyztak na vse juknete do archovu musím soory za chYby v textu ale spichÁm xD pp

Bravo a Twis De-Magazine

19. srpna 2011 v 20:19 | *Reve*
Selena v new ČasácíCh....Thank You--------------

bravo:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
twis:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Na Family Channelu Bude den se Sel =)

19. srpna 2011 v 20:09 | *Reve* |  Me and Blog
V KanaDě Mají míSto disney channelu FamiLy channel kde Bude Den se Sel a bude to 23 SrpNa...Bude tam Wizards a So Random Díl kde byla Sel....Super u náS byl taKy v roce 2010 v kveTnu den se SelČou...
CWZ!!

FotKy z Instagramu =)

19. srpna 2011 v 20:04 | *Reve*
Hezu By._Selenagomez-all
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

We Own The Nigh:My Fans

19. srpna 2011 v 20:00 | *Reve*
Selena se Tk dokonaLe chová k jejím fanouškům opravDu je zlaTá ♥♥♥ ve všem zbožňuJu ji ♥


Žeru =**

19. srpna 2011 v 19:50 | *Reve*
cwz please

A teď si zaJdu do butiku xD--Hezu Sel =))

19. srpna 2011 v 19:49 | *Reve*
Nwm proč ale Má moc heZu styl =))..umí se proste obLéct =)


Wizards---party

19. srpna 2011 v 19:46 | *Reve*
Super Fotky SluŠí =))

Selena Gomez♥ - selena-gomez photoSelena Gomez♥ - selena-gomez photoSelena Gomez♥ - selena-gomez photoSelena Gomez♥ - selena-gomez photoSelena Gomez♥ - selena-gomez photo

TakoVá tmaVá ...

19. srpna 2011 v 19:44 | *Reve*
cwz